PARTNER PORTALU
Modernistyczna łazienka: tylko biel i czerń

Modernistyczna łazienka: tylko biel i czerń

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 kwi 2008 00:00

To wnętrze oparte na kontrastowych zestawieniach.  Biel płytek przeplata się z czernią dekorów. „Ostre”, geometryczne kształty umywalki, i półka pod nią, podkreślają krągłość sedesu i bidetu.

Samo pomieszczenie jest prostokątne. Podzielone zostało na trzy części: sanitarną, kąpielową i pralnię. Tę ostatnią od całości oddzielają rozsuwane drzwi z mrożonego szkła, więc w razie potrzeby można je po prostu otworzyć, aby np. dodatkowo rozjaśnić pomieszczenie.

Pomysłowe szafki łazienkowe

Ich główną zaletą jednak jest to, że elegancko i dyskretnie zakrywają pralnię i cały bałagan z nią związany. Nie tylko one maskują „niezbędne antyozdoby”. Podobną rolę pełnią pomysłowe szafki, wbudowane w płaszczyznę ściany, w których z powodzeniem można przechowywać np. zapas papieru toaletowego.

Opisywana łazienka mieści się na piętrze. Sąsiaduje z sypialnią właścicieli. Dla ich wygody jest tak zwanym „pokojem przechodnim”. Ma dwa wejścia: jedno zewnętrzne, z klatki schodowej, a drugie, bardziej prywatne, bezpośrednio z sypialni. Drzwi łączące oba pomieszczenia znajdują się naprzeciwko kabiny prysznicowej.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także