PARTNER PORTALU
Modna strefa prysznica: 20 modeli kabin prysznicowych

Modna strefa prysznica: 20 modeli kabin prysznicowych

Autor: Anna Sołomiewicz
22 sty 2018 08:47

Urządzając strefę natrysku do wyboru mamy rozmaite rodzaje kabin prysznicowych. 20 modnych modeli możecie zobaczyć u nas.

Najważniejszym elementem strefy prysznica jest kabina prysznicowa. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów kabin, odpowiadających najrozmaitszym gustom i potrzebom; prostokątne, kwadratowe, półokrągłe, a nawet (!) pięciokątne.

W małych łazienkach z ograniczoną przestrzenią na strefę natrysku, świetnie sprawdzą się kabiny narożne. Przestrzeń oszczędzić świetnie pomogą kabiny półokrągłe, z przesuwnymi drzwiczkami, kabiny prostokątne, których drzwiczki można złożyć lub kabiny pięciokątne, które zajmą jeszcze mniej miejsca niż ich odpowiedniki o innym kształcie. Innym sposobem na strefę natrysku w małych łazienkach jest urządzenie jej w łazienkowej wnęce - do tego typu przestrzeni dedykowane są specjalne drzwi wnękowe.

Wielbiciele minimalistycznego stylu docenią kabiny typu walk-in, które zbudowane są z nieruchomych elementów. Oprócz nowoczesnego wyglądu, ich niepodważalną zaletą jest również łatwość w utrzymaniu w czystości dzięki brakowi ruchomych elementów.

Osoby lubiące się wyróżniać docenią z kolei kabiny o kolorowych profilach, np. czarnych lub białych oraz kabiny z dekorem na szkle. Można wybrać opcję z sitodruku lub laserowy grawer.

Zobacz także >> Strefa prysznica w narożniku: tak urządzają inni

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także