PARTNER PORTALU
Najciekawsze projekty łazienek: zobaczcie, kto wygrał w konkursie dla projektantów wnętrz

Najciekawsze projekty łazienek: zobaczcie, kto wygrał w konkursie dla projektantów wnętrz

Autor: Justyna Łotowska
18 wrz 2020 13:51

Znamy już zwycięzców konkursu na najciekawszy projekt łazienki z  wanną lub kabiną, który zorganizowała polska marka Excellent. Zobaczcie nagrodzone łazienki!

W czerwcu polska marka Excellent ogłosiła konkurs na projekt łazienki z wanną lub kabiną prysznicową, wykonany z myślą o marzeniach i codziennych potrzebach klientów. Warunkiem udziału w konkursie było wykonanie projektu aranżacji wnętrza łazienki z wanną lub z kabiną firmy Excellent oraz pięcioma dowolnie wybranymi produktami z aktualnej oferty firmy. Swoje autorskie projekty zgłosiło ponad 200 projektantów wnętrz. 

Zwycięzcą konkursu została Marta Stawińska z pracą Cave SPA. Zwyciężczyni otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 5000 zł. Marta Stawińska to projektant sztuki użytkowej i wnętrz, absolwentka Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz Architektury Wnętrz na Uniwersytecie Zielonogórskim. Po studiach zdobywała doświadczenie w studiach projektowych w Londynie i Berlinie. W swoich projektach ceni funkcjonalność, prostotę i pracę z materiałem.

Drugie miejsce zajęła Katarzyna Cichoń z pracą Czarna Perła. Laureatka drugiego miejsca otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł. To absolwentka wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, gdzie uzyskała tytuł magistra inżyniera architekta. Obecnie pracuję w pracowni Meteor Architects, gdzie wraz z zespołem dba o dialog między ludźmi a przestrzenią.

Trzecie miejsce w konkursie jury przyznało Alicji Ragankiewicz Drabowicz z pracą Niebanalna Łazienka w Bloku dla Niebanalnej Właścicielki, z nagrodą w kwocie 2000 zł. Autorka pracy pokazała małą łazienkę z prysznicem, w której wyposażenie łazienki zostało bardzo ciekawie skomponowane z jej kolorystyką. Laureatka to absolwentka wydziału architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, a przy tym uczestniczka i laureatka wielu konkursów z zakresu architektury i architektury wnętrz. 

Jury zdecydowało się dodatkowo na przyznanie dwóch równorzędnych wyróżnień, za które przewidziano nagrody w postaci bonu na zakup produktów z aktualnej oferty Excellent na kwotę 1500 zł. Wyróżnienie za inwencję twórczą przyznano Ewelinie Dziedzic za pracę pod tytułem Cherry Rest w oryginalnym charakterze stylu art déco. Równorzędne wyróżnienie trafia do Karoliny Kalemby za pokazanie pięknych kadrów i detali w pracy Turkusowa Łazienka. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także