PARTNER PORTALU
Najmodniejsze płytki ceramiczne: kolekcje w beżach i brązach

Najmodniejsze płytki ceramiczne: kolekcje w beżach i brązach

Autor: Anna Usakiewicz
20 sty 2015 08:07

To ulubione kolory wielu z nas, zwłaszcza jeżeli chodzi o urządzanie łazienek. Wypełniają wnętrza pogodną, ciepłą aurą, sprawdzają się też w różnych stylach.

Beże i brązy to niezmiennie modne i popularne kolory. Są ciepłe, pogodne i w duecie tworzą efektowne, kontrastowe zestawienie. Oferta producentów płytek ceramicznych do łazienki wprost obfituje  w propozycje w tych kolorach. Kolekcje w jasnych, kremowych odcieniach lub ciemniejszych, piaskowych można znaleźć we wszystkich katalogach. Nic dziwnego, bowiem nadal cieszą się zainteresowaniem inwestorów i popularnością wśród urządzających czy remontujących łazienki.

Możemy wybierać wśród kolekcji imitujących naturalny kamień: z wzorem charakterystycznym dla marmuru, trawertynu, piaskowca czy onyksu. Kolekcje imitujące kamień naturalny sprawdzą się w  łazience w stylu klasycznym, ale także praktycznej łazience dla rodziny i uniwersalnym charakterze. To właśnie największy atut płytek w kolorach beżu i brązu. Są ponadczasowe, nigdy nie wychodzą z mody. Ale też nieustannie nas zaskakują - bogactwem odcieni, wzorami, a także fakturą.  Spośród nowości należy wymienić płytki z powierzchnią o trójwymiarowej strukturze, która może imitować np. kamienną mozaikę.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także