PARTNER PORTALU
Nowe kolorowe modele umywalek o cienkich rantach

Nowe kolorowe modele umywalek o cienkich rantach

Autor: Redakcja Łazienka.pl
29 lip 2019 10:24

Strefa umywalki to wizytówka łazienki, dlatego warto urządzić ją z dbałością o każdy detal. Elegancka umywalka z cienkim rantem i w oryginalnym kolorze będzie wyrazistym akcentem dekoracyjnym.

Marka Ideal Standard poszerzyła gamę umywalek Ipalyss – modeli o supercienkich rantach, wykonanych z trwałego tworzywa o nazwie Diamatec. Do oferty producenta trafiły właśnie modele o nowych wymiarach i w nowych kolorach. 

Ipalyss to umywalka, która charakteryzuje się ultracienkimi, zaledwie 3,5 mm krawędziami, lekkością formy i unikatową trwałością. Lekka, stojąca umywalka pięknie prezentuje się na blatach szafek. A co ważne - jest przy tym tak samo trwała jak umywalka o klasycznych kształtach.

Technologiczna i designerska rewolucja Ideal Standard była możliwa dzięki opracowaniu przez firmę nowego ceramicznego materiału o nazwie Diamatec. Jest to kompozycja wysokiej jakości składników w tym m.in. tlenku glinu znanego ze swojej twardości i wytrzymałości oraz szamotu, który zapobiega pękaniu i dodaje wytrzymałości strukturze materiału. Koronną cechą Diamatecu jest wysoka wytrzymałość na uderzenia i naprężenia potwierdzona niezależnymi badaniami i testami. Dzięki tym właściwościom krawędzie umywalek Ipalyss mogą być cienkie i proste, a przy tym niezwykle twarde i mocne.

Autorem formy umywalki Ipalyss jest Robin Levien, projektant od wielu lat współpracujący z marką Ideal Standard. Dotychczas umywalka dostępna była wyłącznie w jednym rozmiarze 55x38 cm i w białym wykończeniu. Stawiany model nablatowy można było wybrać w wersji: bez przelewu, z przelewem oraz z przelewem i otworem na baterię.

Teraz w kolekcji dostępne są:

- umywalki nablatowe, prostokątne 80 cm, 65 cm i 55 cm w wersjach z otworem i bez otworu na baterię oraz z przelewem i bez przelewu,

- umywalka nablatowa owalna 40 cm i 60 cm bez otworu przelewowego i bez otworu na baterię.

Klienci do wyboru mają aż 10 atrakcyjnych opcji kolorystycznych umywalki Ipalyss takich jak: biały (połysk i mat), czarny (połysk i mat), jasnobrązowy (kashmir), ciemnoszary (slate grey), czerwień granatu (pomegranate), cielisty (nude), miętowy (mint), jasnoszary (concrete), jasnoniebieski (powder) i szałwiowy (sage).

Nowe wersje kolorystyczne i nowe formy umywalki Ipalyss to odpowiedź producenta na potrzeby rynku. Zaprezentowane zostały podczas targów ISH 2-19 we Frankfurcie.

Wszystkie wersje umywalek dostępne są z elegancką ceramiczną płytką masującą odpływ.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także