PARTNER PORTALU
Nowoczesna łazienka - 10 rewelacyjnych pomysłów

Nowoczesna łazienka - 10 rewelacyjnych pomysłów

Autor: Anna Usakiewicz
27 cze 2016 12:27

Według najnowszych trendów, nowoczesna łazienka powinna być minimalistyczna, w miarę możliwości przestronna, wyposażona w sprzęty o prostych liniach. Jak uzyskać taki efekt w naszych łazienkach?

W nowoczesnym stylu najważniejszy jest efekt dużej przestrzeni i proste linie. Dzięki odpowiedniemu wystrojowi wnętrza możemy uzyskać wrażenie, że pomieszczenie jest bardziej przestronne niż wskazuje na to metraż. 

Efekt nowoczesności możemy uzyskać zarówno dobierając wyposażenie o prostych kształtach i wyraźnych liniach, jak i okładziny o modnych fakturach. Paleta barw, które rządzą w nowoczesnych wnętrzach to głównie biel i szarości, ale nowoczesne może być także wnętrze z barwnym akcentem.

W nowoczesnej łazience najlepiej sprawdzą się meble o prostych liniach, gładkich frontach i minimalistyczne uchwytach, np, w postaci ściętej krawędzi. Do nowoczesnej strefie kąpielowej idealne będą kabiny prysznicowe bez poziomych profili, składające się z prostych tafli szkła i minimalnej ilości dodatkowych elementów.  Uzupełnieniem wystroju powinno być odpowiednio rozmieszczone oświetlenie oraz lustra, najlepiej z wbudowanym oświetleniem LED, które jest idealnym rozwiązaniem do nowoczesnej łazienki.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także