Nowoczesna łazienka: 12 kolekcji modnych mebli

Nowoczesna łazienka: 12 kolekcji modnych mebli

Autor: Anna Sołomiewicz
07 paź 2019 08:34

W aranżacji każdego pomieszczenia meble pełnią ogromną rolę. Zobaczcie 12 kolekcji, które nadadzą Waszej łazience nowoczesny charakter.

W nowoczesnej łazience nie może zabraknąć nowoczesnych mebli. Chociaż wciąż najchętniej wybieranym wariantem przez osoby remontujące łazienkę jest zabudowa meblowa robiona na zamówienie, producenci oferują coraz atrakcyjniejsze gotowe rozwiązania do wnętrz. 

Nowoczesne meble łazienkowe zachęcają do ich wyboru swoim atrakcyjnym wzornictwem i funkcjonalnymi udogodnieniami w postaci pojemnych szuflad z organizerami, zintegrowanych akcesoriów, jak dodatkowe półki na drzwiczkach czy kosze na bieliznę, a także wygodnym w użytkowaniu cichym samodomykiem. 

Jeżeli chodzi o stylistykę nowoczesnych mebli łazienkowych, to tutaj przede wszystkim dominuje minimalizm i industrialny sznyt. Popularne są podwieszane meble o prostych formach, z frontami bez uchwytów (coraz powszechniejsze są jednak również uchwyty w postaci żłobień w samym froncie), ewentualnie z dużymi, długimi uchwytami niczym relingi. Raczej brak frezowań, ale za to nowoczesne meble łazienkowe często są dwukolorowe i asymetryczne, co dodaje przysłowiowego pazura aranżacji łazienki. Spotkamy meble na nóżkach, ale te mają raczej prosty kształt, nierzadko są również metalowe, aby wpisywać się w industrialny styl.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także