PARTNER PORTALU
Nowoczesna łazienka: armatura zainspirowana geometrycznymi kształtami

Nowoczesna łazienka: armatura zainspirowana geometrycznymi kształtami

Autor: Redakcja Łazienka.pl
26 sie 2019 14:30

Wzornictwo armatury łazienkowej może mieć ogromny wpływ na aranżację całej łazienki. Zainspirowane figurami geometrycznymi modele z nowoczesnej serii łazienkowej sprawdzą się idealnie w nowoczesnych wnętrzach.

Koło napotyka na kwadrat: artykuły do aranżacji łazienek od Keuco serii Edition 90 łączą kształt koła i kwadratu w jeden, szczególny kształt, podkreślający dobór materiału. Przez wszystkie elementy aranżacyjne, w tym również armaturę z serii, przewija się wzornictwo zachowujące kąt 90 stopni. Seria Edition 90, opracowana przez biuro projektowe Tesseraux + Partner z Poczdamu to synonim niepowtarzalnej, luksusowej łazienki.

Przejrzyste, miękkie kształty armatur

Armatury z serii charakteryzują się wyrazistymi, konsekwentnymi kształtami. „Czworokąt na tle koła” to powtarzający się element wzornictwa. Wszystkie armatury charakteryzują się precyzyjnymi konturami i błyszczącą powierzchnią chromu. Wybór armatury obejmuje jednouchwytową baterię umywalkową oraz wylewki ścienne o różnych wysokościach jak również trójotworową baterię umywalkową. Do prysznica i wanny dostępne są rozwiązania podtynkowe z termostatem aż do trzech odbiorników.

Dla wanien wolnostojących przygotowano niezależną, stojącą armaturę wannową, kryjącą w szlachetnym korpusie wyrafinowane rozwiązania techniczne. Funkcja przełączenia z wylewki wannowej na prysznic ręczny jest zintegrowana w armaturze, regulacja odbywa się więc komfortowo tylko jedną dźwignią ręczną. Dźwignia armatury znajduje się pionowo w pozycji zamknięcia. W pozycji z przodu następuje otwarcie zaworu w 100% w celu napełnienia wanny. Im dalej do przodu znajduje się dźwignia, tym cieplejsza woda. Przestawienie dźwigni w tył skutkuje przełączeniem sterowania na słuchawkę prysznicową. Regulacja temperatury i ilości wody odbywa się za pomocą typowej baterii jednouchwytowej.

Regulowane ramię prysznica: Zawsze pod właściwym kątem

Również rączka prysznicowa harmonijnie łączy kształty czworokątne i okrągłe. Duża, okrągła słuchawka, która daje równomierny natrysk, gwarantuje zmysłową radość z kąpieli. Inteligentny sposób mocowania do ściany stanowi wsparcie dla profesjonalnych monterów w zakresie instalacji, również w przypadku niedoskonałych ścian. Elastyczne, przegubowe ramię prysznica umożliwia dokładną regulację i szybkie doprowadzenie po poziomej pozycji. Zapewnia to estetyczny wygląd prysznica.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także