PARTNER PORTALU
Nowoczesna łazienka: elegancka i minimalistyczna seria baterii

Nowoczesna łazienka: elegancka i minimalistyczna seria baterii

Autor: Redakcja Łazienka.pl
25 sty 2018 12:27

Armatura jest jak aranżacyjna kropka nad "i" w łazience. Zobaczcie elegancką serię idealną do nowoczesnych łazienek.

Minimalizm to trend, który od wielu sezonów wiedzie prym. W połączeniu z funkcjonalnymi rozwiązaniami sprawia, że przestrzeń jest nie tylko estetyczna, ale też spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Kolekcja Grohe Lineare utrzymana jest
w wysublimowanym i atrakcyjnym stylu o kosmopolitycznym charakterze.

Odświeżony design klasycznych baterii łączy wysoką funkcjonalność wyrażoną w smukłej i delikatnej formie. Linię tę wyróżnia idealne dopasowanie dwóch prostych, geometrycznych struktur: cylindrycznego korpusu oraz prostokątnej formy dźwigni i wylewki, które razem tworzą harmonijną kompozycję.

Cechą, która wyróżnia linię Lineare są jej niewielkie rozmiary i wyraźnie zarysowany korpus. Są to baterie o wyjątkowych proporcjach, łączące najsmuklejszy z dostępnych korpusów baterii w portfolio firmy z subtelnie schowaną dźwignią. Estetyka linii Lineare to połączenie cylindrycznych kształtów i eleganckich prostych krawędzi, którym zawdzięcza atrakcyjny i zarazem delikatny wygląd.

Gładkie przejścia dodają bateriom uniwersalnego wdzięku, czyniąc z nich idealny wybór dla możliwie najszerszej oferty zarówno kwadratowych jak i okrągłych umywalek. To nadaje linii Lineare uniwersalny kontekst architektoniczny, dzięki któremu baterie pasują zatem zarówno do miękkiej, delikatnej ceramiki, którą charakteryzują zaokrąglone kształty, jak również do klasyczne rozwiązania, odpowiadające ceramice geometrycznej, kwadratowej.

Poza odświeżeniem wyglądu baterii obecnej na rynku od 10 lat, firma udoskonaliła linię również w zakresie obsługi produktów, m.in. umiejscowienie wylewki wyżej gwarantuje szerszy zasięg i pozwala na wygodniejsze mycie rąk co równa się wygodniejszej obsłudze. Oferta obejmuje baterię umywalkową z obrotową wylewką, wolno stojącą baterię wannową, baterię do montażu ściennego, a także wersję dla umywalek z trzema otworami. Dostępne są różne wersje powłok, od lśniącego chromu po matową wersję SuperSteel.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także