PARTNER PORTALU
Nowoczesna łazienka: kolekcja płytek z geometrycznym motywem

Nowoczesna łazienka: kolekcja płytek z geometrycznym motywem

Autor: Anna Sołomiewicz
12 gru 2016 14:59

Jeżeli chcemy urządzić nowoczesną łazienkę, a ściany w niej mają przyciągać wzrok, postawmy na płytki, które charakteryzują się ciekawym, geometrycznym deseniem i zdecydowaną barwą.

Kolekcję Spin Opoczno tworzą płytki ścienne o wymiarach 25 x 75 cm, dostępne w czterech wersjach kolorystycznych. Intensywne kolory połączono tu z oryginalnym rysunkiem falujących linii, które dodają powierzchni niepowtarzalnej lekkości. Decydując się na ich zakup, stworzymy w łazience bardzo oryginalną i klimatyczną przestrzeń. To płytki, które potrafią skupić uwagę, sprawiając wrażenie ruchu i dodając pomieszczeniu głębi.

Gra kontrastów

Kolekcja opiera się na czarnych, białych i żółtych płytkach. Czerń to kolor niezwykle elegancki i stylowy, który nadaje klasy każdemu pomieszczeniu. Jednak wizja posiadania czarnej łazienki budzi często obawę, a nawet niechęć. Czy słusznie? Ciemna barwa użyta w odpowiednich proporcjach, a także przełamana ciekawymi, kontrastującymi elementami może dać niesamowity efekt. Nasza łazienka nie musi być jasna i monotonna - jeżeli chcemy nadać jej niepowtarzalnego charakteru, warto postawić na czerń i przełamać ją dla kontrastu białymi lub żółtymi akcentami. 

Łazienka w kolorach lata

Rozpiętość kolorystyczna kolekcji płytek sprawia, że równie dobrze możemy zrezygnować z czarnych płytek i potraktować kolekcję wybiórczo. Żółte płytki na ścianie można ułożyć jak elementy układanki na białym tle glazury i zrobić z nich poziome pasy. Do tego dobrać białe meble łazienkowe, ceramikę, proste lustro, kilka pasujących kolorystycznie dodatków w postaci dywanika, czy ręczników i aranżacja przyjemnej, słonecznej łazienki w kolorach lata gotowa!

Energetyczna biel

Dla zwolenników neutralnych, ponadczasowych wnętrz najlepszym rozwiązaniem będzie biała łazienka. Aby uniknąć monotonii - wybierzmy płytki strukturalne lub z charakterystycznymi motywami graficznymi. Świetny efekt dadzą białe płytki Spin z mikrostrukturalną powierzchnią wydrążonych, falujących czarnych linii. Idealnie sprawdzą się jako wyodrębnienie strefy umywalkowej. Najważniejsze w białej łazience są dodatki – to one nadają ostateczny charakter wnętrzu. Drewno, wiklina i zielone rośliny sprawią, że wnętrze będzie przytulne, ale nie straci na szyku. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także