PARTNER PORTALU
Nowoczesna łazienka: postaw na armaturę podtynkową

Nowoczesna łazienka: postaw na armaturę podtynkową

Autor: Anna Sołomiewicz
12 kwi 2018 15:28

Estetycznie schowana w ścianie armatura podtynkowa to nieodłączny element nowoczesnych łazienek. Zobaczcie jak wygląda w polskich domach!

Ukazanie się na rynku armatury podtynkowej zrewolucjonizowało przestrzenie łazienek. Od tego momentu w ścianie można było schować wszelkie nieestetyczne instalacje, na widoku pozostawiając jedynie te elementy, które są niezbędne do użytkowania armatury i estetyczne oraz miłe dla oka. 

Podtynkowa armatura stała się standardem nowoczesnych łazienek. Wszędzie tam, gdzie aranżacja wymaga oszczędnych środków wyrazu, takie baterie są jak znalazł! Najpopularniejsze są oczywiście podtynkowe baterie prysznicowe - je najczęściej spotykamy w polskich łazienkach. Jednak coraz częściej zachęceni niekwestionowaną estetyką takiego rozwiązania oraz praktycznymi walorami (o ile mniej elementów trzeba czyścić!) sięgamy również po podtynkowe baterie wannowe, a nawet umywalkowe. 

W naszej galerii postanowiliśmy przedstawić przykłady zastosowania podtynkowej armatury w nowoczesnych łazienkach Polaków. Jak Wam się podobają takie rozwiązania? Czy u siebie w domu też macie podtynkowe baterie?

O innych przełomach w aranżacji łazienek możecie przeczytać TUTAJ.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także