PARTNER PORTALU
Nowoczesna łazienka - stwórz domowe SPA

Nowoczesna łazienka - stwórz domowe SPA

Autor: Katarzyna Masłowska
20 maj 2019 07:45

Gorąca kąpiel przy delikatnym świetle świec i zapachu aromatycznych olejków to coś o czym marzymy po ciężkim tygodniu. Łazienka nie musi być miejscem wyłącznie funkcjonalnym. Dziś może być także naszym domowym SPA, gdzie możemy odpocząć.

Nastrojowe wnętrze uzyskamy dzięki eleganckim wzorom konglomeratu kwarcytowego TechniStone® i dobrze dobranym elementom dekoracyjnym.

Klasyczny pokój kąpielowy

Elegancja klasycznego salonu kąpielowego to dość częsty motyw wybierany przede wszystkich dla większych łazienek. Wolnostojąca wanna, białe dekoracje współgrają ze ścianami w ciemnych odcieniach, a także z blatami z konglomeratu kwarcytowego TechniStone.

Zobacz także: Wygodna sypialnia: zobacz 20 dobrych projektów

Nieodzownym elementem klasycznej łazienki jest także duże lustro w ramie oraz toaletka z prostymi szafkami i stylowym blatem. W tego typu wnętrzu idealnie zaprezentują się blaty z konglomeratu kwarcytowego TechniStone Noble Imprial Grey oraz Noble Athos Brown. Nie możemy zapomnieć o stylowym krześle i wyszukanych dekoracjach.

W zgodzie z naturą

Konglomerat kwarcytowy TechniStone Calacatta to niezwykle efektowna propozycja do wystroju nawiązującego do natury. W połączeniu z drewnianymi elementami oraz dekoracją w postaci roślin doniczkowych stworzymy naturalne centrum relaksu i wyciszenia. W pomieszczeniach o dużej wilgotności świetnie sprawdzą się takie gatunki jak fikus, bambus, ale także wszelkie pnącza i paprocie.

To Cię zainteresuje: Salon z jadalnią - 20 pięknych wnętrz

Konglomerat kwarcytowy TechniStone to materiał, który możemy wykorzystać nie tylko jako blat, ale także jako płyty ścienne oraz podłogowe. Niezwykła odporność na zabrudzenia oraz wilgoć sprawiają, że idealnie nadaje się do wykorzystania w łazienkach. Ponadto, niezwykle elegancki wzór Calacatta idealnie wprowadzi w relaksacyjny nastrój domowego SPA.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także