PARTNER PORTALU
Nowoczesna łazienka w stonowanych kolorach: nowa kolekcja płytek

Nowoczesna łazienka w stonowanych kolorach: nowa kolekcja płytek

Autor: Redakcja Łazienka.pl
08 maj 2018 11:08

Uniwersalna kolorystyka bazująca na beżach i szarościach połączona z geometrycznymi motywami to pomysł na ponadczasową, ale nowoczesną łazienkę.

Przyroda w magiczny sposób pozwala odzyskać siły i spokój ducha. Teraz piękno i harmonię natury możemy przenieść do naszych domów. Ceramika Paradyż wprowadza na rynek kolekcję Rockstone, której główną inspiracją jest wielobarwny i zróżnicowany strukturalnie piaskowiec. To propozycja do wnętrz aranżowanych z wykorzystaniem naturalnych i stonowanych barw.

Oryginalne połączenie naturalnych barw z nowoczesną formą sprawia, że kolekcja jest idealnym rozwiązaniem do aranżacji otwartych przestrzeni, w których ważną rolę odgrywają szczegóły. Uniwersalna i delikatna stylistyka pozwala zaaranżować w domu wyjątkową strefę relaksu i odpoczynku. Intrygujący układ heksagonalnych płytek na ścianie, stylowe wygodne fotele i egzotyczne rośliny to gotowy przepis na modną kawiarnię, ale również nowoczesny salon, któremu lekkości i elegancji doda odrobina błysku w postaci polerowanej powierzchni płytek.

Łazienka w beżach i brązach zyska podział na strefy, nie tracąc przy tym na spójności. Dodatkowo subtelne podświetlenie kluczowych elementów uwypukli ciekawą strukturę płytek i rozjaśni wnętrze. Oryginalna mozaika ścienna stworzy idealne tło do wyeksponowania niestandardowych elementów aranżacji z drewna lub jego imitacji jak np. obudowa wanny, umywalki czy donicy. Uniwersalna kolekcja Rockstone doskonale sprawdzi się także w aranżacji większych, inwestycyjnych powierzchni. 

Kolekcja Rockstone obejmuje płytki ścienne i podłogowe, dostępne w wersji matowej, polerowanej lub o wyraźnie zaznaczonej strukturze. Dostępna jest w pięciu kolorach – Beige i Umbra inspirowanych naturalnym zabarwieniem piaskowca oraz dodatkowo Atracite, Grys i Grafit. Wszystkie kolory i rodzaje powierzchni dostępne są w dwóch formatach płytek podstawowych: 29,8 x 59,8 cm oraz 59,8 x 59,8 cm.

Uzupełniające elementy dekoracyjne to mozaika w kształcie heksagonów, listwy oraz cokoły, które nadają serii nowoczesnego wyglądu. Kolekcja  została wyprodukowana w technologii wykorzystania systemu kolorowania na sucho Freestile w podwójnym zasypie, którą firma jako pierwsza w Europie wprowadziła do produkcji na skalę przemysłową.

Inspiracja wzornicza: naturalny piaskowiec
Inspiracja tematyczna: harmonia natury, naturalne barwy
Format płytek: 29,8 x 59,8 cm; 59,8 x 59,8 cm
Uzupełnienie kolekcji: mozaika, listwy mix paski, cokoły
Kolorystyka: Beige, Umbra, Atracite, Grys, Grafit
Powierzchnia: mat, poler, struktura
Zastosowanie: łazienka, salon, hol i przedpokój, taras i balkon, elewacja, schody
Cena brutto płytek bazowych: 59,8 x 59,8 cm, powierzchnia mat: 92,25 zł/m2

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także