PARTNER PORTALU
Nowoczesna łazienka: zobacz nową kolekcję baterii

Nowoczesna łazienka: zobacz nową kolekcję baterii

Autor: Anna Sołomiewicz
28 paź 2019 15:04

Baterie łazienkowe są istotnym elementem aranżacji tego pomieszczenia nie tylko ze względu na swoje wzornictwo, ale i funkcję. Poznajcie nową kolekcję, która oferuje atrakcyjny design połączony z funkcjonalnością.

Grohe Plus to kolekcja baterii łazienkowych wyróżniająca się eleganckim wzornictwem oraz niezawodną funkcjonalnością. Innowacyjne technologie wznoszą komfort obsługi na zupełnie nowy poziom. Nowością są baterie wyposażone w wyświetlacz temperatury LED, co pozwala na dokładne kontrolowanie temperatury wody. 

Kolekcja powstała z inspiracji kształtem łuku – ponadczasowej formy, która symbolizuje jednocześnie solidność i lekkość. Starannie zaprojektowana linia baterii doskonale pasuje do innych, bazujących na kształcie okręgu elementów wyposażenia łazienki, takich jak ceramika, systemy prysznicowe czy akcesoria. Nowoczesny choć inspirowany klasyką architektury design doskonale prezentuje się we współczesnych łazienkach. Oryginalna forma baterii pięknie wygląda także w połączeniu z bardziej wyrazistym wzornictwem deszczownic lub umywalek o kwadratowym kształcie.

W kolekcji dostępne są modele z obrotową oraz wyciąganą wylewką, zapewniające jeszcze więcej wygody podczas codziennych czynności. Dzięki funkcji wyciąganej wylewki można z łatwością wyczyścić umywalkę i szybko umyć włosy bez konieczności korzystania z prysznica i wanny. Dodatkowo funkcja Grohe EasyDock umożliwia płynne umieszczenie wylewki w pozycji wyjściowej, tuż po zakończeniu obsługi.

Obsługa baterii jest intuicyjna i prosta. Nowoczesny wyświetlacz LED umieszczony na wylewce baterii precyzyjnie wskazuje temperaturę przepływu wody. Zastosowana technologia umożlwia bardzo szybki czas reakcji, dzięki czemu bateria dokładnie wskazuje, jak gorąca lub jak zimna jest woda w danym momencie. Oznacza to stałą kontrolę nad wodą oraz bezpieczeństwo użytkowania.Gdy przepływ zostanie przerwany, inteligentny wyświetlacz LED staje się niewidoczny. 

Kolekcja na nowo definiuje pojęcia funkcjonalności i nowoczesnego wzornictwa. Idealnie pasuje do każdej łazienki niezależnie od stylistyki – ponadczasowej elegancji czy też wnętrz urządzonych w duchu nowoczesnego minimalizmu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także