PARTNER PORTALU
Nowoczesna łazienka - zobacz odpływy ścienne i liniowe

Nowoczesna łazienka - zobacz odpływy ścienne i liniowe

Autor: Redakcja Łazienka.pl
09 lis 2017 16:00

Odpływ liniowy lub ścienny pozwoli na odejście od standardowych rozwiązań i dopasowanie przestrzeni prysznicowej do indywidualnych potrzeb. Detal ten zwraca na siebie uwagę tuż po wejściu do pomieszczenia, sprawiając, że cała aranżacja jest odbierana jako niebanalna i elegancka. Dodatkowo, jednolicie zaprojektowana posadzka powiększa optycznie przestrzeń łazienki.

Seria Vigour individual to szeroka gama odpływów, spośród których każdy użytkownik wybierze ten, który najlepiej sprawdzi się w jego łazience. W ofercie odpływów liniowych poza ponadczasowymi modelami rusztów ze stali szlachetnej, dostępne są również ruszty szklane w bogatej palecie kolorystycznej oraz przeznaczone do wykończenia płytkami. Odpływy dostępne są w wymiarach od 700 do 1200 mm. Każda rynna i syfon testowane są na szczelność.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Konkurs na projekt łazienki Vigour. Pula nagród wynosi 28.000 zł!

Dodatkowym atutem jest fabrycznie zamontowana flizelina uszczelniająca, która zwiększa gwarancję szczelności. Zintegrowane sito do wyłapywania włosów oraz łatwa dostępność do niego umożliwiają nieskomplikowane i szybkie czyszczenie. Dopasowanie wysokości wybranego rusztu do grubości płytki jest łatwiejsze dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu TAF. Rynna z odprowadzeniem wody drenażowej zapewnia usunięcie całej wilgoci z powierzchni prysznica. Bardzo wysokiej jakości materiały wykorzystane do produkcji odpływów Vigour są gwarantem niezawodnego i długotrwałego funkcjonowania tego produktu.

Prostota stanowi kwintesencję stylu aranżacyjnego, z którego czerpią projektanci współczesnych łazienek. Produkty z serii Vigour individual doskonale nawiązują do tych minimalistycznych trendów – cechują je geometryczna forma i idealnie gładka powierzchnia bez zbędnych zdobień, które mogłyby tylko zatracić ich nieskomplikowany, choć elegancki urok. Metaliczny, stalowy odcień będzie się pięknie komponować z klasyczną armaturą, co zapewni ciekawe wrażenia estetyczne podczas codziennego zażywania kąpieli.

Źródło: Vigour

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także