Nowoczesna pralka, która zadba o odzież

Nowoczesna pralka, która zadba o odzież

Autor: Redakcja Łazienka.pl
02 paź 2017 13:49

Nowoczesne pralki oszczędzają wodę, energię, a nawet dbają o ubrania. Zobaczcie serię, która robi to nawet do 6 godzin po zakończeniu prania.

Nowe pralki z linii Whirlpool FreshCare+ powstały z myślą o tych, którym czasem zdarza się zapomnieć wyjąć mokre ubrania z bębna. Jako jedyne na rynku dbają o tkaniny nawet do
6 godzin po skończeniu prania. Zastosowane tu innowacyjne rozwiązania to nie tylko wygoda, ale również oszczędność czasu, wody i energii elektrycznej.

Długotrwała świeżość

Delikatne ruchy bębna oraz para wodna relaksują włókna tkanin, zapewniają im odpowiednią wilgotność i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. W ten sposób ubrania pozostają miękkie i świeże aż do 6 godzin po skończeniu programu. Funkcję FreshCare+ można wybrać podczas ustawiania parametrów prania lub w trakcie cyklu, do momentu rozpoczęcia fazy płukania tkanin, a jej zatrzymanie jest możliwe w dowolnym momencie. (1)

Doskonała pielęgnacja

Pralki z linii FreshCare+ kompleksowo dbają o nasze ubrania. Specjalny system Soft Move dostosowuje ruchy bębna i czas trwania cyklu do rodzaju tkanin, począwszy od początkowego poboru wody aż do końcowego wirowania. Pozwala to uzyskać optymalne rezultaty prania, ale też chronić kolor i kształt ubrań.

Niższa temperatura, wyższa efektywność

Cykl prania Kolorowe 15°C to kolejne rozwiązanie, sprzyjające doskonałej pielęgnacji tkanin. Dzięki asymetrycznym ruchom bębna ubrania swobodnie rozkładają się wewnątrz urządzenia i lepiej wchłaniają detergent. Co istotne, uzyskiwana efektywność prania jest taka sama jak w temperaturze 40°C.

6. Zmysł do prania

Dzięki technologii 6. Zmysł pralka automatycznie wykrywa wielkość wsadu i dobiera najbardziej optymalne parametry cyklu prania: wodę, energię, czas. To nie tylko gwarancja znakomitych rezultatów, ale również oszczędność czasu i zasobów naturalnych.

Nowy wymiar oszczędzania

Pralki Whirlpool FreshCare+ zostały wyposażone w najnowocześniejszy, bezszczotkowy silnik SenseInverter, który zapewnia energooszczędne pranie. W porównaniu do urządzeń klasy A+++, pozwala zaoszczędzić nawet 30 proc. energii. Dodatkowo, w porównaniu ze standardowym silnikiem szczotkowym, silnik ten charakteryzuje dłuższa żywotność oraz cichsza praca.

Ekonomicznemu gospodarowaniu zasobami sprzyja także opcja Clean+, która jest innowacją na rynku urządzeń AGD. W zależności od naszych potrzeb i stopnia zabrudzenia ubrań, możemy wybrać jeden z trzech rodzajów prania: codzienny, intensywny i szybki, wpływając w ten sposób zarówno na czas trwania programu, jak również na dynamikę pracy bębna.

(1) Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo tkanin, funkcji FreshCare+ nie można włączyć z programem prania ubrań delikatnych oraz kołder.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także