PARTNER PORTALU
Nowoczesna strefa prysznica: 5 modeli płaskich brodzików

Nowoczesna strefa prysznica: 5 modeli płaskich brodzików

Autor: Anna Sołomiewicz
05 sty 2018 11:00

Nowoczesna strefa prysznica coraz częściej jest bezprogowa. Zobaczcie 5 modeli brodzików dedykowanych do takich natrysków.

Strefa prysznica przeszła sporą metamorfozę w ostatnich latach. W nowoczesnych łazienkach jest coraz częściej zlicowana z podłogą i pozbawiona brodzika lub też z brodzikiem ultrapłaskim. Za takim rozwiązaniem przemawia wiele argumentów - nie tylko estetycznych.

Chociaż płaska strefa prysznica z pewnością prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie, wpisując w modę na minimalizm, jest przede wszystkim bardziej funkcjonalna. Wejście pod prysznic z płaskim brodzikiem jest prostsze, co ma niebagatelne znaczenie zwłaszcza w przypadku osób starszych lub mających problemy z poruszaniem.

Producenci brodzików prysznicowych oferują rozmaite rozwiązania w segmencie płaskich powierzchni. Płaskie brodziki wykonywane są z różnych materiałów (akryl, konglomerat, stal emaliowana), mają rozmaite kolory, a nawet faktury. Mogą również do złudzenia imitować inny materiał, jak drewno, płytki czy beton. 

W naszej galerii prezentujemy 5 modeli płaskich brodzików prysznicowych.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także