PARTNER PORTALU
Nowoczesna strefa prysznica: nowy model kabiny w minimalistycznym stylu

Nowoczesna strefa prysznica: nowy model kabiny w minimalistycznym stylu

Autor: Redakcja Łazienka.pl
26 lip 2019 12:54

Podstawowym elementem wyposażenia nowoczesnej strefy prysznica jest kabina prysznicowa. Zobaczcie nowy model utrzymany w minimalistycznym stylu.

Elegancka i minimalistyczna kolekcja kabin prysznicowych Area Roca pomoże wykreować nowoczesną przestrzeń, łącząc estetykę i funkcjonalność.

Kabina prysznicowa składająca się ze szlachetnego szkła z minimalistycznymi profilami to nowoczesna propozycja do łazienki. Całość dopełniają eleganckie uchwyty metalowe.
Drzwi są  wyposażone w rolki  jezdne, dzięki czemu przesuwanie jest bardzo płynne, a rolki niezawodne. Aluminiowe profile ścienne pozwalają na niwelowanie   krzywizn ścian.

Kabina jest bardzo bezpieczna, ponieważ szkło jest hartowane i cechuje się grubością 8 mm. Posiada powłokę hydrofobową Maxiclean ułatwiającą czyszczenie.

Kabina występuje w kilku wersjach, każdy może wiec ją inaczej zaaranżować: Idealna będzie do wnęki prysznicowej. Można też użyć tylko ścianki oddzielając strefę od reszty wnętrza, albo stworzyć całą kabinę w narożu, poszerzoną o ściankę.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także