PARTNER PORTALU
Nowoczesna strefa prysznica: płaskie brodziki w nowych kolorach

Nowoczesna strefa prysznica: płaskie brodziki w nowych kolorach

Autor: Redakcja Łazienka.pl
07 gru 2017 12:02

Coraz większą wagę przywiązujemy do wyglądu naszej strefy prysznica, a w tym również i samego brodzika. Zobaczcie nowe kolory płaskich brodzików prysznicowych.

Liczne badania pokazują, że chociaż kąpiel w wannie ma wielu zwolenników, coraz więcej osób wybiera prysznic. Jest to rozwiązanie zarówno mniej czasochłonne, jak i bardziej ekologiczne, pozwalające zużyć mniej wody niż kąpiel. Nie bez znaczenia jest również to, że kabiny prysznicowe zajmują znacznie mniejszą przestrzeń niż tradycyjna wanna. W niewielkiej łazience ten fakt bywa decydujący przy aranżacji strefy kąpielowej.

Zauważając ten trend firma Roca rozszerzyła ofertę ultrapłaskich brodzików kompozytowych Helios. Dotychczasowa paleta kolorów (Biały, Szary łupek, Czarny i Kremowy) została wzbogacona o dwa nowe: Biały dekatyzowany oraz Czarny dekatyzowany. Ze względu na wygląd, funkcjonalność i wygodę użytkowania, brodziki Helios reprezentują najnowsze trendy w wystroju łazienek. Dostępne obecnie są w wielu różnorodnych kolorach i wielu rozmiarach. Powierzchnia przypominająca drewno daje szerokie możliwości aranżacyjne, pozwalając dopasować brodzik do różnych typów łazienki. Modele w nowych kolorach będą doskonale pasowały w łazienkach o bardziej tradycyjnej aranżacji.

Brodziki Helios, o wysokości od 25 do 30 mm, wykonane są z innowacyjnego konglomeratu STONEX®, opracowanego przez firmę, zawierającego rozdrobnione skały dolomitowe. Dzięki pokryciu żywicą są miłe w dotyku, a ich nowe tekstury, inspirowane teksturą drewna, dodają łazience uroku. Ze względu na powierzchnię antypoślizgową są także bardzo bezpiecznym rozwiązaniem, zapewniającym wysoki komfort korzystania. Brodziki wyposażone są w kratkę w kolorze brodzika, osłaniającą syfon o średnicy 40 mm.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także