×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Nowoczesna strefa prysznica: tak ją urządzisz

Nowoczesna strefa prysznica: tak ją urządzisz

Autor: Anna Sołomiewicz
07 lut 2018 10:30
Aktualizacja: 13 lut 2018 11:13

Jak urządzić nowoczesną strefę prysznica? Wystarczy zastosować się do kilku prostych wskazówek.

Co zrobić, aby strefa naszego prysznica była modna i nowoczesna? Wbrew pozorom nie jest to trudne. Wystarczy umiejętnie dobierać elementy wyposażenia, które ją tworzą.

Przede wszystkim w nowoczesnej strefie prysznica warto postawić na ultrapłaski brodzik lub w ogóle zrezygnować z brodzika. Bezprogowe wejście pod prysznic nie tylko będzie wyglądać nowocześnie, ale poprawi komfort korzystania z kabiny (zwłaszcza w przypadku osób starszych czy z niepełnosprawnością). 

Kabina w nowoczesnej strefie prysznica powinna mieć delikatne wzornictwo, nie dominować we wnętrzu (wyjątkiem są kabiny z dekorem na szklanej tafli - te mogą stanowić bardzo efektowną, ekstrawagancką dekorację). Świetnie w nowoczesnej strefie prysznica sprawdzą się kabiny typu walk-in. 

Dopełnieniem całości może być minimalistyczna armatura, schowana w ścianie. Coraz powszechniejsze baterie podtynkowe umożliwiają schowanie nieestetycznych elementów instalacji pod eleganckimi płytkami czy fototapetą. "Na widoku" pozostaje natomiast wyłącznie elegancka rozeta czy rączka prysznica. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także