PARTNER PORTALU
Nowoczesna strefa prysznica: tak wygląda w polskich domach

Nowoczesna strefa prysznica: tak wygląda w polskich domach

Autor: Anna Sołomiewicz
02 paź 2019 09:24

Prysznic coraz częściej zastępuje wannę lub - w większych łazienkach - jej towarzyszy. Zobaczcie jak nowoczesną strefę prysznica urządzają inni.

Coraz więcej osób decyduje się na urządzenie strefy prysznica w łazience. O popularności tego rozwiązania zadecydowało wiele czynników: atrakcyjne wzornictwo kabin prysznicowych oraz duża różnorodność modeli dających się dopasować do niemal każdego wnętrza, popularyzacja podtynkowych baterii prysznicowych, coraz modniejsze odpływy liniowe czy ultrapłaskie brodziki. To wszystko sprawiło, że nowoczesne prysznice stają się bardzo atrakcyjnym elementem aranżacji łazienki i decyduje się na nie coraz więcej osób. 

Dzięki dostępnym rozwiązaniom, urządzając strefę prysznica możemy zdecydować się subtelnie "schować" ją w łazience lub też - wręcz przeciwnie - wyeksponować za pomocą efektownej kabiny, np. z nadrukiem na szkle czy z kolorowymi profilami.

Świetnie strefę prysznica wyeksponuje również efektownie wykończona ściana, np. z płytkami z dekorem lub z fototapetą zabezpieczoną szkłem przed wilgocią. "Chowając" strefę natrysku postawmy na odpływ liniowy w podłodze i wykończenie podłogi również w kabinie taką samą okładziną, jaka służy za posadzkę w całym pomieszczeniu. 

W naszej galerii pokazujemy różne pomysły na urządzenie nowoczesnej strefy prysznica. Zobaczcie, jak urządzają ją inni!

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także