PARTNER PORTALU
Nowoczesna strefa prysznica: wybieramy brodzik

Nowoczesna strefa prysznica: wybieramy brodzik

Autor: Anna Sołomiewicz
28 lis 2017 16:10

Brodziki prysznicowe zmieniły się bardzo w ostatnich latach. Mogą być ultrapłaskie, w różnych kolorach i z różnych materiałów.

Nowoczesna strefa prysznica to często kabina typu walk-in i wygodne, bezprogowe wejście. Jak w takich warunkach "odnajdują" się brodziki prysznicowe? Wbrew pozorom świetnie!

Producenci oferują niskie powierzchnie prysznicowe, które minimalnie wychodzą ponad podłogę lub takie, które można zamontować na równi z nią. Do wyboru inwestor ma także kilka rodzajów materiałów: brodziki akrylowe, ceramiczne, wszelkiego rodzaju konglomeratów czy też stali emaliowanej. 

Duże możliwości inwestor ma również jeżeli chodzi o estetykę rozwiązań. Brodzik prysznicowy nie musi już być wyłącznie biały. Na rynku dostępnych jest wiele kolorów, co pozwala dobrać brodzik do naszych oczekiwań. Jeżeli chcemy go efektownie wyeksponować - sięgnijmy po modele w intensywnych barwach, np. koralowej. Jeżeli natomiast chcemy, aby brodzik był prawie niewidoczny - wybierzmy kolor podobny do okładziny podłogowej (niektóre brodziki mają nawet wykończenie imitujące drewno czy wzorzyste kafle). 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także