×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Nowoczesne AGD: sztuczna inteligencja w pralce

Nowoczesne AGD: sztuczna inteligencja w pralce

Autor: Redakcja Łazienka.pl
04 paź 2019 14:00

Sprzęty domowe coraz częściej wyposażane są w różnorodne inteligentne technologie. Znana koreańska marka wprowadza na rynek pralkę ze... sztuczną inteligencją.

LG wprowadza do Polski pralki Vivace z technologią AI DD, które w inteligentny sposób dostosowują programy prania do rodzaju ubrań oraz suszarki gwarantujące oszczędność czasu i energii.

AI DD, czyli sztuczna inteligencja w Twojej pralce

Technologia AI DD zastosowana w najnowszych pralkach oraz suszarkach parowych LG Vivace dobiera optymalne ustawienia cyklu prania, dostosowane do ciężaru ubrań oraz wytrzymałości tkanin, wykorzystując duży zbiór danych, na który składa się ponad dwadzieścia tysięcy informacji dotyczących użytkowania pralki. Następnie pralka dobiera optymalne ruchy bębna, tak aby zapewnić wysoką skuteczność i możliwie najkrótszy czas prania.

Mega moc pary

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, pralki LG wykorzystują potencjał drzemiący w parze wodnej. Para usuwa alergeny bez zagrożenia dla jakości i wytrzymałości tkanin. Dzięki funkcji Steam Softener zmiękczysz twarde i szorstkie tkaniny bez konieczności korzystania z detergentów. W rezultacie ubrania staną się miękkie i przyjemne w dotyku, więc nie będą drażnić skóry. Różnicę widać już po samej fakturze zmiękczonego parą materiału.

Silnik Direct Drive z napędem 6 Motion

Linia LG Vivace wzbogacona została przez technologię bezpośredniego napędu 6 Motion Direct Drive, dzięki której bęben pralki może wykonywać ruchy, których „zwykła” pralka technicznie nie jest w stanie wykonać. Dzięki temu środek piorący jest lepiej wypłukiwany, a ubrania, które wyjmujemy z pralki czystsze, ponieważ pralka symuluje ruchy, które wykonujemy podczas prania ręcznego. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest dużo mniejsza awaryjność – silnik jest bezpośrednio połączony z bębnem, bez udziału jednego z najbardziej awaryjnych elementów w zwykłych pralkach – paska napędowego.

Skuteczne, szybkie pranie w 39 minut

Z myślą o zwiększeniu wygody użytkowania, pralka została wyposażona w funkcję TurboWash 360, która skraca czas trwania cyklu prania do zaledwie 39 minut Ponadto, aby zwiększyć efektywność prania  zastosowano 4 dysze natryskowe rozpylające wodę z detergentem. Dzięki temu środki piorące są dokładniej rozprowadzane, a pranie przebiega szybciej i dokładniej.

Mega energooszczędność

Pralki LG Vivace charakteryzują się dużą trwałością oraz małym zużyciem energii, których potwierdzeniem jest klasa energetyczna A+++-50 oraz 10-letnia gwarancja, co odpowiada oczekiwaniom europejskich konsumentów, przywiązujących dużą wagę do energooszczędności oraz trwałości urządzeń. Pralki z AI DD zapewniają wyjątkowy komfort obsługiwania, ponieważ po połączeniu z inteligentnym głośnikiem mogą być sterowane komendami głosowymi, a ich pracę można zdalnie monitorować korzystając z aplikacji mobilnej ThinQ (dostępnej w sklepie Play).

*99.9 proc. redukcji alergenów certyfikowana przez BAF.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także