PARTNER PORTALU
Nowoczesne meble łazienkowe: 20 modnych kolekcji

Nowoczesne meble łazienkowe: 20 modnych kolekcji

Autor: Anna Sołomiewicz
02 paź 2017 14:46

Kiedy chcemy nadać łazience określony styl, meble łazienkowe są bez wątpienia jednym z istotniejszych elementów aranżacji. Zobaczcie 20 kolekcji w nowoczesnym wydaniu.

Urządzając nowoczesną łazienkę koniecznie sięgnijmy po nowoczesne meble łazienkowe. Meble takie charakteryzuje minimalistyczna, oszczędna estetyka, brak frezowań na frontach, długie uchwyty jak relingi lub ich całkowity brak, a także geometryczne, niekiedy asymetryczne formy.

Najczęściej nowoczesne meble łazienkowe są podwieszane, chociaż nie jest to absolutną regułą. Nowoczesna stylistyka nie wyklucza całkowicie nóżek w meblach łazienkowych jednak nie są to klasyczne stylizowane nóżki, ale najczęściej metalowe, lekkie konstrukcje. 

Fronty nowoczesnych mebli łazienkowych nie muszą być absolutnie gładkie i jednolite, jednak ich dekoracje różnią się od tych w klasycznych modelach. Możemy napotkać np. meble z asymetrycznie zamontowanymi uchwytami, drążeniami w kształcie drzwiczek zamiast uchwytu, oryginalnym nadrukiem a także fakturą 3D dającą np. efekt pikowania.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także