PARTNER PORTALU
Odlotowe falowanie

Odlotowe falowanie

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 kwi 2008 00:00

Op-artowy wzór na tapecie nadaje ton sypialniano-łazienkowej przestrzeni. To wnętrze jest jak dwójka jego młodych właścicieli – śmiałe, z gorącym temperamentem i prawdziwą pasją.

Łazienka jest integralną częścią... sypialni. Po otwarciu drzwi pojawia się łazienka, choć zdradzają ją tylko umywalka i wanna, bo reszta ma wyraźnie salonowe konotacje, a zaraz potem łóżko i jego towarzystwo. Ale, poprzez ogromny bulaj z mlecznym szkłem w ścianie nad wanną, łazienka ma też pośredni kontakt z salonem – to autorski pomysł projektantki na doświetlenie pomieszczeń.

Taki sam, tylko otoczony srebrzyście-stalowym kolorem, góruje nad jadalnianym stołem. Łazienka to w zasadzie kompleks dwóch przedzielonych ścianką, ale jednocześnie otwierających się na sypialnię, pomieszczeń. Pierwsze to kąpielowe, w którym kluczową rolę odgrywa wanna – obudowana wspinającym się z podłogi parkietem przemysłowym merbau i taflami szkła zabezpieczającymi ściany wokół. Rozłożysta umywalka posadowiona na ciemnobrązowym prostym kubiku szafki i zwieńczona ogromnym lustrem jest jej sanitarnym dopełnieniem.

Energetyczne kolory

Grube linie półek są tyleż użyteczne, co dekoracyjne i tworzą równie dobre miejsce zarówno na kosmetyki, jak i ulubione bibeloty. Za ścianką znajduje się tylko, a właściwie aż sedes. Nie ma tam żadnego innego urządzenia, ale tapeta – ułożona na podciągniętej do sufitu i podświetlonej dookoła obudowie stelaży instalacyjnych – dostarcza wystarczająco dużo emocji.

Rozedrgana kolorami i pulsującą w oczach gonitwą fal dominuje, nadaje ton, energetyzuje i pobudza. Właściciele sami wybrali tę tapetę, a dla projektantki od pierwszego spojrzenia stała się inspiracją nieszablonowych rozwiązań i wykończenia łazienki. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także