×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Patchwork w łazience: 5 wnętrz z polskich domów

Patchwork w łazience: 5 wnętrz z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
14 sie 2019 14:20

Na przestrzeni ostatnich kilku lat patchwork stał się niezwykle popularnym motywem dekoracyjnym we wnętrzach. Zobaczcie jak pięknie prezentuje się w łazienkach!

Ograniczenia finansowe, końcówki kolekcji kupione po okazyjnej cenie... raczej niewielu osobom patchwork kojarzy się obecnie w ten sposób, choć takie są jego korzenie jeżeli chodzi o aranżację wnętrz i płytki ceramiczne.

Obecnie patchwork to jeden z najmodniejszych motywów dekoracyjnych stosowanym przez producentów płytek ceramicznych, którzy w swojej ofercie mają patchworkowe kolekcje różnorodnych płytek utrzymanych w podobnym stylu, tonacji i formacie, pakowanych w przypadkowe sekwencje wzorów bądź też oferują płytki z dekorem imitującym patchwork. 

Po patchworkowe płytki chętnie sięgają projektanci wnętrz urządzając łazienki swoich klientów. Patchwork w łazience to świetny sposób na dodanie aranżacji przysłowiowego "pazura", a przy tym świetnie prezentuje się zarówno w rustykalnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. W naszej galerii zebraliśmy zdjęcia pięciu łazienek z polskich domów, w których projektanci zastosowali patchworkowe płytki. Jak Wam się podobają?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także