PARTNER PORTALU
Płytki 3D: modne kolekcje do łazienek

Płytki 3D: modne kolekcje do łazienek

Autor: Anna Sołomiewicz
09 kwi 2019 10:49

Płytki 3D to nie tylko modny materiał wykończeniowy, ale również sposób na dodanie aranżacji łazienki dynamiki i charakteru.

W nowoczesnych łazienkach dominuje minimalizm, a rolę dekoracji przejmują faktury użytych materiałów, również okładzin ściennych. Płytki strukturalne, zwane również płytkami 3D to idealny sposób na urozmaicenie aranżacji łazienki, dodanie jej przysłowiowego "pazura".

Płytki 3D mogą mieć rozmaite motywy na swojej powierzchni - od geometrycznych form po romantyczne, urokliwe wzory niczym koronka. Popularne są również płytki, które za sprawą swojej powierzchni imitują tekstylia. 

Wybierając płytki strukturalne do swojej łazienki możemy wybierać wśród bogactwa formatów i wzorów, a także różnych wykończeń. Nawet w matowej płytce 3D światło odbija się pod różnymi kątami, dodając dynamiki wystrojowi łazienki. Jeżeli jednak zależy nam na spektakularnym efekcie "tańczącego" na ścianie światła, sięgnijmy po płytki błyszczące - światło będzie nie tylko pięknie załamywać się na niejednorodnej powierzchni płytki, ale także jej błyszczące wykończenie efektownie spotęguje ten efekt. 

W naszej galerii pokazujemy wybrane przykłady strukturalnych płytek ceramicznych. Jak Wam się podobają?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także