PARTNER PORTALU
Płytki 3D: propozycje polskich firm

Płytki 3D: propozycje polskich firm

Autor: Anna Sołomiewicz
19 lis 2017 10:36

Płytki strukturalne, zwane również płytkami 3D to bez wątpienia jedna z najgorętszych tendencji aranżacyjnych łazienek. Zobaczcie, co proponują polscy producenci.

Płytki ceramiczne o trójwymiarowej powierzchni zdobywają ostatnimi czasy ogromną popularność. Przyczyniają się do tego zapewne coraz większe możliwości techniczne produkcji płytek, jakimi dysponują producenci, którzy są w stanie wyczarować najrozmaitsze motywy na płytce.

Marzy nam się ściana w strefie umywalki z wypukłym koronkowym wzorem? Nie ma sprawy! Chcemy, aby w łazience światło odbijało się od połyskujących, trójwymiarowych fal? Również nie ma problemu! Rozmaite propozycje płytek strukturalnych pozwalają na luksus wyboru wśród bardziej romantycznych lub też futurystycznych kolekcji. Do dyspozycji mamy geometryczne formy, a nawet kwiatowe motywy. 

Płytki 3D to świetna propozycja do nowoczesnych łazienek, w których rolę elementu dekoracyjnego pełnią ściany i podłogi. Odbijające się fantazyjnie w wybranych wzorach światło doda dynamiki wystrojowi wnętrza i sprawi, że łazienka nabierze charakteru. 

W naszej galerii prezentujemy przegląd niektórych kolekcji płytek strukturalnych pochodzących od polskich producentów. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także