PARTNER PORTALU
Płytki 3D: tak wyglądają w polskich domach

Płytki 3D: tak wyglądają w polskich domach

Autor: Anna Sołomiewicz
31 maj 2019 13:02

Płytki z fakturą 3D to dobry sposób na urozmaicenie aranżacji łazienki. Zobaczcie jak się prezentują w łazienkach Polaków!

Płytki ceramiczne mogą mieć różny kolor, format, a także fakturę. Wśród dostępnych produktów mamy tak różnorodne pozycje, jak płytki o formacie desek, imitujące swoim wyglądem drewno, jak i wielkoformatowe płyty o fakturze cementu. Wybór jest zatem niemal nieograniczony!

W nowoczesnych łazienkach, w których często panuje oszczędność aranżacyjna, bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem mogą okazać się płytki 3D. Strukturalne płytki ceramiczne przejmują rolę dekoracji we wnętrzach, w których brak stylizowanych mebli i bibelotów. Dodają przysłowiowego "pazura" aranżacji, odbijają światło pod różnymi kątami i dodają dynamiki aranżacji wnętrza. 

Płytki 3D od kilku sezonów cieszą się sporą popularnością, nie tylko na stronach katalogowych, ale również w domach Polaków. W naszej galerii prezentujemy przykładowe realizacje łazienek, w których ścianę zdobią strukturalne płytki ceramiczne. Co sądzicie o takich aranżacjach? 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także