PARTNER PORTALU
Płytki ceramiczne: 15 pomysłów prosto z polskich domów

Płytki ceramiczne: 15 pomysłów prosto z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
29 lis 2017 16:15

Płytki ceramiczne to bez wątpienia wciąż najchętniej stosowane wykończenie ścian i podłóg w łazienkach. Zobaczcie, jakie kolory i motywy wybierają inni!

Szukając wyjątkowego wykończenia ścian i podłóg w łazience wziąć możemy szukać wśród najbardziej klasycznego materiału, jakim są płytki ceramiczne. Na rynku dostępny jest ogrom kolorów, formatów i wzorów, które zadowolą zarówno zwolenników tradycyjnej stylistyki jak i fanów nowoczesnych rozwiązań. 

Płytki ceramiczne mogą być jednolite, wzorzyste, gładkie w dotyku lub o strukturalnej powierzchni 3D; mogą również imitować inne materiały jak drewno, cement czy cegła. Mogą przyjąć formę drobnej mozaiki lub wielkoformatowych płyt; połyskiwać lub mieć satynowe wykończenie.

Niekiedy ciężko się zdecydować na jeden rodzaj spośród tylu różnych kolorów i wzorów - wtedy płytki można ze sobą łączyć, zestawiając różne kolekcje lub - zadanie prostsze i wygodniejsze - wybierając kompletną kolekcję z płytkami bazowymi i rozmaitymi dekorami. 

W naszej galerii zebraliśmy 15 zdjęć różnych łazienek z domów Polaków, w których ściany i (lub) podłogi zdobią oryginalne płytki ceramiczne. Być może zainspirują Was do sklepowych poszukiwań!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także