PARTNER PORTALU
Płytki ceramiczne: 20 modnych kolekcji dla każdego

Płytki ceramiczne: 20 modnych kolekcji dla każdego

Autor: Anna Sołomiewicz
12 sie 2019 10:14

Płytki ceramiczne to znany i lubiany materiał wykończeniowy stosowany od lat w łazienkach. Jeszcze nigdy jednak nie mieliśmy aż takiej różnorodności i możliwości wyboru. Zobaczcie 20 modnych kolekcji dla każdego!

Dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak druk cyfrowy, barwienie płytek w masie czy też liniom produkcyjnym pozwalającym uzyskiwać płytki ceramiczne o niespotykanych dotąd rozmiarach, właściwie każdy może wybrać płytki ceramiczne idealne do swojej łazienki. 

Na czasie są zarówno wielkoformatowe płyty (o wymiarach takich jak 120x240 cm, a nawet 160x320 cm!), płytki o formacie cegiełek, płytki heksagonalne, płytki z fakturą 3D, a także płytki o bardzo intensywnych kolorach. Płytki ceramiczne mogą imitować najróżniejsze inne materiały. Bardzo modne są płytki jak drewno oraz płytki imitujące kamień (w tym sezonie szczególnie popularne są marmury), ale także płytki jak beton, rdzawa stal, a nawet tekstylia. 

W naszej galerii prezentujemy aż 20 kolekcji modnych płytek, wśród których znajdziecie przykłady najmodniejszych obecnie trendów aranżacyjnych. Który z nich to Wasz typ?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także