PARTNER PORTALU
Płytki ceramiczne: dwie kolekcje w klasycznym wydaniu od polskiej marki

Płytki ceramiczne: dwie kolekcje w klasycznym wydaniu od polskiej marki

Autor: Redakcja Łazienka.pl
06 marz 2019 11:59

Powracające do mody beże i brązy, szlachetne materiały i dyskretne, choć zdecydowane, akcenty dekorów ściennych znajdziemy w urokliwych kolekcjach płytek jednej z polskich marek.

Polska marka Tubądzin interpretuje klasykę w kolekcjach płytek ceramicznych Chenille i Belleville, w których królują stonowane kolory i dyskretne dekory ścienne.

Kolekcja Chenille zawiera pięć propozycji płytek ściennych, w odcieniach szarości i beżu, których charakterystycznym elementem jest powierzchnia imitująca materiały, w tym obicie miękkich foteli.

Urozmaicone o pikowaną strukturę oraz kasetonowe zdobienia, płytki z tej kolekcji pozwalają uzyskać eleganckie, przytulne i ciepłe wnętrze. Geometryczne mozaiki oraz dwukolorowe dekory ścienne, dają duże możliwości w stworzeniu spersonalizowanej przestrzeni. Całości dopełniają czarne, polerowane listwy, które dodają wnętrzu zdecydowanego charakteru i mocy.

Ta kolekcja to klasyka, która nie przemija, nie wychodzi z mody i stanowi ponadczasową wartość estetyczną. Pozwala na uniwersalne rozwiązania w tworzeniu wnętrza, dając wiele możliwości aranżacyjnych.

W kolekcji Belleville naturalne kolory ziemi i surowość kamienia przeplatają się z ciepłym i delikatnym akcentem geometrycznym, w postaci strukturalnego dekoru ściennego. Jest on ozdobiony heksagonalnym wzorem z grafiką, inspirowaną podmuchem wiatru.

Znajdziemy w niej połyskujące płytki ścienne w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i brązowym, gresowe płytki podłogowe w rozmiarze 60x60 cm, a także delikatne, srebrne, listwy ścienne, które są subtelnym, ale jednocześnie ożywiającym akcentem kolekcji. Sprawdzają się one zarówno w dużych, jak i małych pomieszczeniach i mogą być punktem wyjścia do poszukiwań własnych rozwiązań.

Elegancja stylu, w połączeniu z neutralnymi kolorami i szlachetnym materiałem obu kolekcji gwarantuje ich ponadczasowość, a geometryczne, trójwymiarowe dekory i mocne kolorystycznie listwy nawiązują do nowoczesnych rozwiązań. Ceny płytek ściennych Belleville i Chenille zaczynają się od 101,50 zł/m2.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także