PARTNER PORTALU
Płytki ceramiczne: nowa elegancka kolekcja polskiej marki

Płytki ceramiczne: nowa elegancka kolekcja polskiej marki

Autor: Redakcja Łazienka.pl
30 paź 2019 10:53

Kolor i faktura drewna zestawione z czernią w geometrycznej formie - to odnajdziemy w nowej kolekcji płytek ceramicznych od jednej ze znanych polskich marek.

Wraz z nadejściem jesieni poszukujemy kontaktu z ciepłem natury, także w łazience, która jest miejscem relaksu i ładowania akumulatorów jednocześnie. Kolory i faktury naturalnego drewna, przełamane czarną nowoczesną mozaiką pociętą bursztynowymi żyłami to idealna opcja na ten sezon. Nie tylko do łazienki!

Kolekcja Inpoint to jedna z najnowszych propozycji płytek w rozmiarze 30 x 60 cm, których premiera odbyła się na targach Cersaie w Mediolanie. Kolekcja pokazana została także podczas Warsaw Home, gdzie spotkała się z dużym uznaniem tych zwiedzających, którzy cenią sobie minimalizm i prostotę. Niezwykłe w tej kolekcji jest to, że dzięki swojemu designowi, świetnie sprawdzi się nie tylko w łazience, ale też w salonie, czy w pokojach gościnnych.

Drewnopodobne płytki w kolorach ciepłego, cieniowanego brązu występują w tej kolekcji w dwóch podstawowych wariantach – naturalnego, matowego drewna (płytka ścienna Inpoint 598 x 298 mm, cena: 103,94 zł za m2) oraz trójwymiarowej struktury Inpoint STR. W tej ostatniej autorzy kolekcji wykorzystali kształt szewronu, tworząc bardzo oryginalną optycznie (oraz w dotyku!) powierzchnię, która w pełni ujawnia się w bliskim kontakcie z płytką.

Ponieważ jednak trendy na 2020 r. kierują się w stronę przepychu i luksusu, również w tej kolekcji znajdziemy ekscentryczny akcent. Dekoracyjna mozaika w kształcie czarnych polerowanych trójkątów, pozwoli złamać jasny, skandynawski styl. Nieregularne, bursztynowe krótkie żyłki przecinające płytkę sprawiają, że staje się ona nieco vintage, a jej nieregularny kształt pozwala na różne możliwości układania.

Mozaika świetnie sprawdza się zarówno z białą, jak i drewnopodobną płytką. Może wypełnić całą ścianę lub stanowić jedynie wyrazisty dodatek do jasnej i ciepłej przestrzeni.

Jeśli zależy nam na bardziej dyskretnym akcencie przełamującym skandynawskie, jasne odcienie, projektanci kolekcji proponują czarną, połyskującą listwę ścienną INPOINT, o wymiarach 598 x 39 mm (cena: 21,89 zł za sztukę). Komponuje się ona harmonijnie z każdym elementem kolekcji, nadając przestrzeni klasyczny, elegancki sznyt.

W kolekcji znajdziemy także białą matową płytkę ścienną (All in White, wymiary: 598 x 298 cm; cena: 103,94 zł za m2), oraz dwie płytki gresowe na posadzki. W zależności od tego, którą wybierzemy, projektowane przez nas pomieszczenie może być zarówno jasną, przytulną przestrzenią (biała płytka gresowa Unit Plus white, wymiary 598 x 298 mm, cena 124,85 zł za m2), jak i wyróżniać się ciemną posadzką płytka gresowa Inpoint, wymiary 598 x 298 mm, cena 69,92 zł za m2), o wyglądzie starzonego drewna, nieco nierównomiernie pomalowanego czarną farbą.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także