PARTNER PORTALU
Płytki ceramiczne: nowa kolekcja niczym tkanina

Płytki ceramiczne: nowa kolekcja niczym tkanina

Autor: Anna Sołomiewicz
24 lis 2017 15:19

Płytki ceramiczne mogą imitować różne materiały i zachwycać rozmaitymi fakturami. Zobaczcie kolekcję płytek jak tkanina.

Płytki ceramiczne to bardzo różnorodny materiał, który dzięki zdobyczom nowoczesnych technologii może imitować rozmaite tworzywa - od drewna, przez kamień, po cement. Trendem, który ostatnio zdobywa na popularności są płytki ceramiczne niczym tkaniny. Właśnie w tę tendencję postanowiła się wpisać włoska marka Marazzi ze swoją nową kolekcją Fabric. 

Płytki z tej kolekcji są ultracienkie (mają zaledwie 6 mm grubości) i swoją teksturą i odcieniami przywołują na myśl tekstylia. To jednak nie koniec tego, co je wyróżnia. "Tkaninowa" aparycja płytek jest oprócz tego ozdabiana rozmaitymi dekorami i strukturami 3D, co sprawia, że płytki prezentują się wyjątkowo.

Kolekcja dostępna jest w pięciu różnych kolorach i szeregu zróżnicowanych dekorów, mozaik i faktur, w tym: struktura Basket (przywodząca na myśl plecionkę), geometryczna struktura Fold, dekor Canvas niczym płótno, dekor Taylor z patchworkowym mariażem różnych tekstylnych motywów, dekor Tapestry (zainspirowany adamaszkiem), dekor Lux czyli specjalna struktura 3D z połyskującymi insertami oraz mozaiki w formacie 40x40 z metalicznymi insertami.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także