PARTNER PORTALU
Płytki ceramiczne: nowa piękna kolekcja polskiej marki

Płytki ceramiczne: nowa piękna kolekcja polskiej marki

Autor: Redakcja Łazienka.pl
30 sie 2019 15:00

Szukacie płytek ceramicznych do eleganckiej łazienki? Zobaczcie tę piękną nową kolekcję!

Reflection to nowa kolekcja od Grupy Tubądzin, którą docenią zwolennicy elegancji i dyskretnego luksusu. Piękno płytek ukryte jest bowiem w ich perłowej powłoce. Kolekcja to także zapowiedź nadchodzących trendów.

Wakacje dobiegają końca, a projektanci na całym świecie już odsłaniają trendy na zimę i jesień 2019/2020. Po minimalizmie zwróconemu ku naturze, nadchodzi trend na maksymalizm, w którym złote akcenty oraz odważne rozwiązania będą wyeksponowane. Jednocześnie mody w branży architektonicznej muszą uwzględniać fakt, że coraz więcej osób na świecie mieszka w małych przestrzeniach ze względu na nieustannie postępującą urbanizację. Projektanci płytek ceramicznych zadają więc sobie pytanie – jak zaprojektować płytki, które będą zarazem luksusowe i najwyższej jakości, a jednocześnie pasować będą stylem, jak i wzornictwem do łazienki w każdym rozmiarze, wpisując się jednocześnie w najnowsze trendy.

Kolekcja Reflection może stanowić doskonałą odpowiedź. Ma ona dwie odsłony. Obie łączy blask płytek, dyskretne refleksy świetlne i elegancja. Jednak w zależności od tego od czy wolimy słoneczne, jasne przestrzenie, czy też w łazience cenimy bardziej stonowane, ciemniejsze i spokojniejsze barwy – możemy wybrać jedną z dwóch wersji kolorystycznych (White lub Navy). Możemy także zaaranżować przestrzeń w taki sposób, aby równowaga odcieni została zachowana. Z kolei ze względu na ilość nienachalnych dekorów i odcieni, kolekcja świetnie komponuje się w każdej przestrzeni łazienkowej. 

Kolekcja składa się z płytek ściennych Reflection White i Reflection Navy, płytek dekoracyjnych w tych samych kolorach, imitujących drobne kropelki. Wszystkie one mają wymiary 598 x 298 mm (cena: 103,94 zł za m2). Kolekcji towarzyszą także dekory: większe Reflection White STR i Reflection Navy STR (cena: 115,01 zł za m2), których powierzchnia przypomina rozwiniętą roletę (598 x 298 mm) oraz dwa mniejsze w kształcie kwadratów, przeciętnych po przekątnej tak, że każdy z nich tworzy dwa trójkąty w różnych odcieniach (Reflection White 2 i Reflection Navy 2 – cena: 10,95 zł za sztukę). Całość kolekcji uzupełnia ścienna listwa szklana Glass Gold 1 o wymiarach 598 x 15 mm (cena: 35,92 zł za sztukę).

Kolekcja, dzięki delikatnemu połyskowi płytek oraz dyskretnym, a jednocześnie dekoracyjnym wzorom nie wymaga towarzystwa wielu dodatków, a złota listwa dekoracyjna nadaje ścianom luksusowy wygląd. Kolekcja Reflection idealnie komponuje się z jasnymi płytkami imitującymi drewno, np. płytką gresową Mountain Ash Gold STR.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także