Płytki jak kamień: 10 kolekcji polskich marek

Płytki jak kamień: 10 kolekcji polskich marek

Autor: Redakcja Łazienka.pl
30 kwi 2019 10:25

Płytki ceramiczne mogą imitować różne inne materiały. Niesłabnącą popularnością cieszą się kolekcje niczym kamień. Dziś prezentujemy 10 z nich.

Płytki ceramiczne to nieustannie najpopularniejszy materiał, po jaki sięgamy wykańczając łazienki. Za ich wyborem przemawiają liczne zalety: odporność na wilgoć, łatwość w utrzymaniu w czystości, ale także różnorodność wzornicza.

Płytki ceramiczne z powodzeniem mogą imitować inne materiały, zwłaszcza obecnie, kiedy producenci do dyspozycji mają rozmaite zaawansowane technologie. Uzyskanie ogromnych formatów sięgających nawet 240 czy 320 cm długości jednej płytki, intensywnych kolorów czy wiernych faktur nie jest już niemożliwe. 

Wśród rozmaitych imitacji, jakie mogą nam zaoferować płytki ceramiczne odnaleźć możemy płytki niczym drewno, beton, a nawet tekstylia. Jedną z bardziej eleganckich opcji są jednak płytki jak kamień. W tym sezonie modne są szczególnie płytki imitujące marmur, ale do naszej dyspozycji mamy również wzory nawiązujące do ciepłych piaskowców czy szarych łupków. 

Płytki ceramiczne imitujące kamień w swojej ofercie mają wszyscy czołowi producenci. Dziś pokazujemy 10 kolekcji od znanych polskich marek.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także