×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Płytki jak kamień: 12 pięknych kolekcji

Płytki jak kamień: 12 pięknych kolekcji

Autor: Anna Sołomiewicz
24 wrz 2019 03:44

Jedną z niewątpliwych zalety płytek ceramicznych jest ich "zdolność" do wiernej imitacji innych materiałów. Zobaczcie 12 kolekcji jak kamień.

Płytki ceramiczne potrafią imitować wiernie różnorodne materiały - od cementu, przez drewno, po tekstylia. Wśród nich dużą popularnością od wielu lat cieszą się płytki imitujące kamień. Na rynku możemy odnaleźć szeroki wybór tego typu kolekcji, w tym kafle imitujące piaskowce, łupki, a także - bardzo popularny w ostatnim sezonie - marmur. 

Decydując się na płytki jak kamień w łazience mamy pewność, że nasza aranżacja będzie ponadczasowa. Kamień to w końcu jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów aranżacyjnych. Co więcej, rysunek kamienia pełni rolę idealnej, eleganckiej dekoracji ściennej, dzięki czemu płytki ceramiczne pełnią od razu rolę elementu zdobiącego wnętrze.

Płytki jak kamień nawiązują przy tym do natury, co powoduje, że łazienka, w której zostały użyte staje się przytulniejsza, a jej wystrój sprzyja relaksowi. Świetnie sprawdzą się zatem w łazienkach urządzonych w konwencji domowego SPA. 

W naszej galerii pokazujemy przykładowe 12 kolekcji płytek ceramicznych imitujących kamień. Jak Wam się podobają?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także