Płytki jak kamień – 12 wyjątkowych kolekcji

Płytki jak kamień – 12 wyjątkowych kolekcji

Autor: Judyta Kokoszkiewicz
21 kwi 2015 08:28

Do złudzenia przypominają naturalny marmur, granit lub trawertyn. Są jednak o wiele tańsze i bardziej wytrzymałe na działanie detergentów, niż prawdziwy kamień.

W ofercie producentów płytek ceramicznych znajdziemy wiele kolekcji inspirowanych naturalnymi materiałami. Serie o wyglądzie naturalnego marmuru lub granitu z powodzeniem możemy układać na całych ścianach, jak i jedynie w poszczególnych strefach pomieszczenia. Zwolennicy nawiązań do natury w swojej łazience mogą zastosować okładzinę, która do złudzenia przypomina autentyczny kamień. Graficzne nadruki oryginalnych wzorów granitu czy trawertynu sprawią, że płytki trudno będzie odróżnić od kamienia.

Zaletą takich okładzin jest również niższa niż w przypadku naturalnych materiałów, cena. Do wyboru mamy kolekcje płytek w różnych odcieniach. Beżowe, brązowe lub białe – każde z nich mają odcienie zbliżone do kamiennych pierwowzorów. Piękne graficzne wzory, naniesione na powierzchnie płytek za pomocą technologii cyfrowych, będą do złudzenia przypominały autentyczny marmur lub granit.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także