PARTNER PORTALU
Płytki jak plaster miodu: 13 kolekcji z motywem heksagonów

Płytki jak plaster miodu: 13 kolekcji z motywem heksagonów

Autor: Anna Sołomiewicz
21 marz 2018 10:25

W ciągu kilku ostatnich sezonów heksagon stał się najpopularniejszą figurą geometryczną we wnętrzach. Zobaczcie 13 kolekcji płytek z jego motywem!

Płytki jak heksagony nie wychodzą z mody od dwóch, trzech lat. Przywodzące na myśl plastry miodu kształty na stałe wpisały się w aranżacje trendowych, stylowych łazienek, a w swojej ofercie ma je coraz więcej producentów. 

Heksagonalne płytki mogą przyjmować przy tym różne formy. Czasami pojedyncza płytka ma kształt sześciokąta. Bywa też, że jest on motywem nadrukowanym na prostokątnym formacie, a niekiedy mamy do czynienia z drobnymi heksagonami tworzącymi plaster mozaiki. Wariantów jest naprawdę wiele! 

Różnorodne są również kolory i faktury płytek heksagonalnych. Mogą one imitować beton, drewno, kamień czy też oferować różne kolory, wzory i faktury w obrębie jednej kolekcji. Co więcej, mogą być wykonane nie tylko z ceramiki, ale także z innych materiałów, np. ze szkła.

W naszej galerii prezentujemy 13 kolekcji płytek jak heksagony. Co o nich myślicie? Zastosowalibyście ten motyw w swojej łazience?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także