PARTNER PORTALU
Płytki jak stare kafle: piękne kolekcje w klasycznym stylu

Płytki jak stare kafle: piękne kolekcje w klasycznym stylu

Autor: Redakcja Łazienka.pl
25 kwi 2019 10:58

Płytki niczym stare kafle wracają do łask. Zobaczcie piękne kolekcje, które świetnie będą pasować do łazienek urządzonych w stylu retro, klasycznym lub skandynawskim.

Współcześnie produkowane płytki ceramiczne to coraz mniej ograniczeń. Firmom udaje się osiągać niebotyczne formaty, intensywne kolory i faktury do złudzenia imitujące inne materiały, w tym nie tylko kamień czy drewno, ale i np. tekstylia. Wśród tej różnorodności wzorniczej dostrzec można jednak również tęsknotę za klasyką. 

Jej wyrazem są na przykład płytki niczym stare kafle. Klasyczny format niewielkich cegiełek lub kwadracików, z fazowanymi krawędziami bądź falującą powierzchnią kojarzy się z dawnymi czasami i sprawia, że nasza łazienka nabiera uroku. Takie płytki świetnie sprawdzą się w łazienkach urządzonych w stylu klasycznym, retro, zainspirowanych francuską lub angielską elegancją, ale także np. w łazienkach w stylu skandynawskim. 

Jeżeli podobają nam się takie płytki, ale chcemy dodać aranżacji łazienki nieco nowoczesnego sznytu, wówczas ułóżmy je w formie jodełki - takie rozwiązanie doda pazura wystrojowi pomieszczenia!

W naszej galerii wybraliśmy przykładowe kolekcje płytek jak stare kafle. Jak Wam się podoba taki wariant płytek ceramicznych? My jesteśmy zdecydowanie na tak!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także