×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Płytki jak stare kafle w łazience: zobacz pakiet inspiracji

Płytki jak stare kafle w łazience: zobacz pakiet inspiracji

Autor: Anna Sołomiewicz
14 paź 2019 09:37

Płytki ceramiczne oferują niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Zobaczcie, jak pięknie mogą wyglądać te imitujące tradycyjne stare kafle.

Dzięki zaawansowanym możliwościom technologicznym, płytki ceramiczne dają ogromne pole do popisów aranżacyjnych. Do wybory mamy różnorodne rozmiary, kształty, faktury i kolory. Wśród nich bardzo urokliwą opcją są płytki imitujące stare kafle - takie, które w swoich domach miały nasze babcie. 

Płytki jak kafle, o formie cegiełek z fazowanymi krawędziami (i najczęściej o połyskującej powierzchni), świetnie sprawdzają się w łazienkach urządzonych w stylu retro, skandynawskim i rustykalnym. Mają bowiem w sobie element romantycznego uroku, który idealnie wpisuje się właśnie w taką stylistykę. Tradycyjna opcja to płytki białe, ale oczywiście wielu producentów oferuje również inne warianty kolorystyczne. 

Skomponowaliśmy dla Was pakiet inspiracji, pokazujący zastosowanie płytek jak kafle w łazienkach. W naszej galerii znajdziecie zarówno zdjęcia pochodzące z polskich domów, gdzie w łazienkach ściany zdobią płytki ceramiczne imitujące kafle, jak i inspiracje pochodzące od producentów. Jak Wam się podobają?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także