Płytki w kolorach wiosny – tak ożywisz łazienkę

Płytki w kolorach wiosny – tak ożywisz łazienkę

Autor: Judyta Kokoszkiewicz
19 marz 2015 08:09

Okładzina ścian powinna tworzyć przyjemny klimat w łazience przez cały rok. Płytki ceramiczne w kolorach zieleni, żółci i pomarańczu, a także te z kwiatowymi dekorami dodadzą wnętrzu świeżości.

Planując remont łazienki warto zadbać o wybór odpowiedniej kolorystyki ścian – to właśnie one stworzą tło dla całego wyposażenia i ceramiki sanitarnej. W ofercie producentów znajdziemy płytki w odważnych i żywych kolorach, które nawiązują do nadchodzącej wiosny. Ściany mogą więc mieć kolor wiosennej łąki, budzących się do życia drzew oraz różnobarwnych kwiatów.

Wybierając okładzinę w takim stylu wprowadzimy do naszej łazienki klimat wiosny, który będzie w niej panował przez cały rok. Płytki ceramiczne z dekorami kwiatów doskonale udekorują także łazienkę w stylu glamour czy vintage. Nadruki graficzne warto jednak stosować tylko w postaci akcentu – jako pojedynczy pas płytek lub ściana nad wanną. Dekoracyjna okładzina z roślinnymi dekorami nie będzie dzięki temu zbyt przytłaczająca w odbiorze.

Łazienka w kolorach wiosny to wnętrze skąpane w ciepłych żółciach, pomarańczy oraz relaksującej zieleni. W takiej aranżacji przyjemny klimat utrzymuje się przez okrągły rok.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także