×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Płytki  z dekorami – 12 modnych kolekcji

Płytki z dekorami – 12 modnych kolekcji

Autor: Judyta Kokoszkiewicz
28 sty 2016 08:22

Z nadrukami w kwiaty, geometryczne formy lub z miejskim motywem. Płytki ceramiczne wcale nie muszą być nudne – ich ciekawe wzory pozwolą dodać łazience oryginalności.

Liczne kolekcje okładzin ceramicznych zaskakują nietypowymi dekorami – to dzięki nim wnętrze może zyskać np. miejskiego lub kobiecego charakteru. W łazience w stylu glamour dobrze sprawdzą się płytki z nadrukami kwiatów – użyte w roli akcentu pięknie ożywią aranżację. Dzięki technologii cyfrowych nadruków na ścianie łazienki można mieć np. czerwone maki, delikatne chabry czy zielone, pnące się liście.

Do aranżacji w stylu miejskim producenci okładzin proponują płytki z dekorami z motywem panoramy miasta. Dzięki nim w łazience będzie można podziwiać obrazki np. wysokich biurowców Chicago, Wieżę Eiffla czy Statuę Wolności – najbardziej charakterystyczne punkty wielkich miast. Nie trzeba mieszkać przy ruchliwej ulicy, by w łazience zapanował klimat wielkiej aglomeracji. Dzięki użytym w roli akcentu dekorom ściennym styl miejski będzie obecny nawet w małej toalecie.

Płytki z nadrukami świetnie sprawdzą się w aranżacji w każdym klimacie -  nie tylko miejskim czy glamour, można je stosować również w łazience loftowej czy tej w stylu vintage. Warto jednak pamiętać, że dekory powinny być używane tylko w roli akcentu – użyte w nadmiarze, mogą wizualnie przytłoczyć wnętrze.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także