Płytki z efektem 3D – zobacz 12 wyjątkowych kolekcji

Płytki z efektem 3D – zobacz 12 wyjątkowych kolekcji

Autor: Anna Usakiewicz
01 gru 2014 08:16

Płytki o przestrzennej strukturze, zwane także płytkami 3D to jeden z wiodących nowych trendów w ofercie producentów płytek ceramicznych.

Płytki  z efektem 3D są coraz modniejsze. Coraz większy jest też wybór wzorów i dekorów, a przestrzenne struktury są coraz śmielsze, wyraźniejsze. Geometryczne, z motywem fali, efektem pikowania.

Możemy przebierać we wzorach i kolorach, a za każdym razem wybierając płytki o przestrzennej fakturze zapewnimy wnętrzu niesamowity efekt głębi. Trójwymiarowe płytki to także fantastyczne wrażenia wizualne - szkliwiona, przestrzenna struktura oszukuje nasze oczy do tego stopnia, ze ściany zdają się falować. Motyw fal, czy pofałdowanej tkaniny to jeden z wiodących motywów w płytkach 3D. Co ciekawe trójwymiarowy efekt można uzyskać także na płytkach tradycyjnych z geometryczny wzorem.

Gładkie bądź ze strukturą  sprawiają ze wykończone takimi płytkami ściany imitują rzeźbioną powierzchnię. Dzięki zastosowaniu płytek o przestrzennej strukturze, ściany pomieszczenia do codziennej toalety są nowocześnie urządzonym, designerskim wnętrzem.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także