PARTNER PORTALU
Podłoga w łazience: zobacz propozycje projektantów

Podłoga w łazience: zobacz propozycje projektantów

Autor: Anna Sołomiewicz
17 lis 2017 10:43

Istnieje wiele sposobów na wykończenie podłogi w łazience. Zobaczcie co proponują rodzimi projektanci.

Podłoga w łazience wbrew pozorom ma ogromne znaczenie na odbiór wizualny całego pomieszczenia. Siłą rzeczy nawet w niewielkich łazienkach, spora jej część pozostaje odkryta, co z kolei daje duże możliwości aranżacyjne.

Oczywiście możemy się pokusić o dekoracyjny dywanik, który ozdobi naszą podłogę i ociepli wizualnie wnętrze, ale równie dobrze rolę dekoracji może pełnić sama okładzina. A do wyboru mamy ich ogrom!

Płytki ceramiczne, naturalne drewno, kamień, a nawet posadzka żywiczna - wszystkie te materiały świetnie sprawdzą się jako okładzina podłogi w łazience. Same płytki ceramiczne oferują bogaty wybór wzorów, formatów i faktur, od imitacji drewna i kamienia, po wzorzysta kafle zainspirowane stylem retro. Oczywiście zamiast imitacji możemy pokusić się o naturalną wersję kamienia lub drewnianej deski - pamiętajmy jednak o ich impregnacji!

Odkryciem ostatnich sezonów, na fali mody na styl loft, są podłogi do tej pory stosowane głównie w budynkach przemysłowych. Prym wiodą tutaj posadzki żywiczne (epoksydowe), betonowe, a także parkiet przemysłowy.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także