Podwieszane WC: pomysły na zabudowę stelaża

Podwieszane WC: pomysły na zabudowę stelaża

Autor: Anna Sołomiewicz
15 wrz 2017 10:01

Podwieszana ceramika sanitarna jest coraz bardziej powszechna. Zobaczcie, jak ciekawie obudować podtynkowy stelaż.

Kiedy podwieszana ceramika sanitarna montowana na stelażach tynkowych wchodziła na rynek, wiele osób podchodziło do tej nowinki z rezerwą. Obawiali się, czy wisząca miska toaletowa na pewno wytrzyma ciężar korzystających z nich osób, martwili ich również usterki schowanej w ścianie instalacji. 

Dziś przekonaliśmy się, że podwieszana miska w.c. to estetyczne rozwiązanie o wielu zaletach. Podwieszane sanitariaty nie tylko wyglądają nowocześniej od tradycyjnych kompaktów, ale również powiększają optycznie łazienkę, ułatwiają utrzymanie czystości w strefie w.c. a nawet wyciszają pracę całej instalacji. Spokojnie wytrzymują obciążenia związane z ich użytkowaniem, a jeżeli montaż zostanie wykonany z należytą dbałością i przy użyciu dobrej jakości produktów to również ryzyko wystąpienia usterek czy pękania płytek na obudowie stelaża będzie niewielkie. 

Podwieszane sanitariaty na stelażu podtynkowym dają również ogromne pole do manewrów aranżacyjnych. Do ich zabudowy najczęściej stosuje się płyty g-k, które umożliwiają tworzenie różnorodnych wnęk i półek, które są praktycznym i efektownym dodatkiem w aranżacji łazienki. Chcecie zobaczyć, jak można zabudować stelaż podtynkowy? Zapraszamy do naszej galerii!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także