PARTNER PORTALU
Podwieszane WC: tak wygląda w polskich domach

Podwieszane WC: tak wygląda w polskich domach

Autor: Anna Sołomiewicz
20 cze 2017 10:57

Podwieszana miska WC to już niemal standard w każdej nowoczesnej łazience. Zobaczcie 10 przykładów z polskich domów.

Podwieszane WC kiedy pojawiło się na rynku budziło wątpliwości inwestorów. Czy miska jest stabilna? Czy nie zerwie się podczas użytkowania? Nowemu rozwiązaniu towarzyszył szereg pytań i wątpliwości.

Dziś jednak chętnie sięgamy po wc montowane na stelażu podtynkowym, doceniając walory użytkowe i estetyczne podwieszanej ceramiki. Wiemy również - z doświadczenia, jak i zapewnień klientów, że miska podwieszana jest w stanie wytrzymać obciążenia rzędu 300-400 kg. 

Podwieszana ceramika to z wszech miar praktyczne rozwiązanie. Pozwala optycznie powiększyć przestrzeń małej łazienki, ułatwia utrzymanie czystości podłogi wokół WC, a także samej miski. Wygląda przy tym nowocześnie i estetycznie, bo wszelkie mało eleganckie elementy instalacji są po prostu niewidoczne. Montaż na stelażu podtynkowym umożliwia również wykonanie efektownej zabudowy, w której można uformować wnęki i nisze nad sedesem.

Remontujecie starą łazienkę i zastanawiacie się nad wyborem podwieszanego WC? Jeżeli macie jeszcze jakieś wątpliwości - zapraszamy do naszej galerii!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także