PARTNER PORTALU
Pomysł na prysznic wyłożony kolorową mozaiką

Pomysł na prysznic wyłożony kolorową mozaiką

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 kwi 2008 00:00

Łazienka zapada w pamięć nasyconymi kolorami, perłowym połyskiem, świeżą linią designu. I to światło – trochę jak z bizantyjskiej architektury.

Na mikroskopijnej powierzchni powstało dzieło sztuki dla gości. Toaleta gościnna to jedyne pomieszczenie w domu, w którym pojawiają się tak wyraziste barwy i odcienie. Odważne, nowoczesne wzornictwo jest jednak obecne wszędzie – łazienka jest więc spójną częścią aranżacji.

Szklana mozaika w łazience

Już układ wykończenia podłogi sygnalizuje ciągłość wystroju – do toalety, umieszczonej pod schodami, wkraczają drewniane panele z salonu i holu, dalej zamieniając się w szklaną mozaikę. Jej drobne kostki, w paletach fioletów, błękitów i szarości, mieniących się perłowym blaskiem, użyte zostały także do obłożenia niszy z umywalką.

Punktowe oświetlenie w podłodze

 

Bizantyjską urodę mozaiki podkreśla oświetlenie – punktowe oczka zamontowane w podłodze oraz lampa nad umywalką. Wyposażenie łazienki to jedynie sedes i umywalka w czarnym, lśniącym kolorze. Są to modele z kolekcji „Barca” firmy NIC Design, o lekkiej, świeżej linii, zaprojektowanej z myślą o użytkownikach młodych duchem, z fantazją. Jak mieszkańcy tego domu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także