Pomysł na umywalkę: inspiracje z polskich łazienek

Pomysł na umywalkę: inspiracje z polskich łazienek

Autor: Anna Sołomiewicz
27 lis 2018 10:34

Rodzaj umywalek w naszej łazience może w znacznym stopniu zdeterminować wystrój całego wnętrza. Zobaczcie ciekawe rozwiązania z polskich domów!

Wbrew pozorom tak prozaiczny element aranżacji wnętrza jak umywalka może mieć ogromny wpływ na odbiór wizualny całego pomieszczenia. Strefa umywalki jest przecież wizytówką łazienki, a punktem centralnym tejże strefy jest właśnie umywalka. 

Umywalka może przyjmować rozmaite kształty i różnorodne kolory. Obok klasycznej bieli, do naszej dyspozycji są takie kolory jak np. czerń, zieleń, a nawet chociażby intensywne żółcienie. Co do kształtu umywalek, popularne są modele o miękkich, zaokrąglonych formach, ale wielbiciele mocniejszych, zdecydowanych linii mają do wyboru szeroki wachlarz umywalek kwadratowych i prostokątnych, a dla odważnych - umywalki o asymetrycznych i fantazyjnych kształtach. 

W naszej galerii pokazujemy kilka przykładów na to, jak ciekawie może się prezentować umywalka w naszej łazience. Wszystkie pomysły zaczerpnęliśmy z polskich domów!

Zobacz także >> Ściana nad umywalką: pomysły z polskich domów

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także