×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Przechowywanie w łazience: wybierz szafki pod sam sufit

Przechowywanie w łazience: wybierz szafki pod sam sufit

Autor: Anna Sołomiewicz
10 wrz 2019 09:29

W łazience przechowujemy wiele przedmiotów. Gdzie je wszystkie pomieścić? Na przykład w szafkach pod sam sufit.

Łazienka wbrew pozorom to miejsce przechowywania wielu przedmiotów. Liczne kosmetyki, detergenty, akcesoria do dbania o urodę czy choćby tak prozaiczne przedmioty, jak suszarka czy golarka - na nie wszystko musi się znaleźć miejsce. Co więcej, w przypadku wielu łazienek zabudowa meblowa jest również miejscem, w którym ukryto szafkę, suszarkę czy kosz na bieliznę. Okazuje się, że przechowywanie w łazience wymaga dobrej organizacji i sporej ilości miejsca. 

Jednocześnie w znacznej części polskich łazienek miejsca jest jak na lekarstwo, a każdy centymetr jest na wagę złota. Dlatego też świetnym rozwiązaniem są szafki poprowadzone pod sam sufit. Tak zaplanowana zabudowa meblowa pozwala wykorzystać do maksimum miejsce dostępne we wnętrzu, a jednocześnie nie "zabiera" przestrzeni potrzebnej do wygodnego poruszania się w łazience.

Szafki pod sam sufit możemy zorganizować w taki sposób, aby na niższych półkach znalazło się miejsce na podręczne przedmioty, z których korzystamy na co dzień, a pod samym sufitem przechowywać te rzeczy, po które sięgamy rzadko. W wysokiej zabudowie możemy z kolei zaplanować kącik ze sprzętem AGD. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także